top of page

PYTANIA I ODPOWIEDZI

F&Q: Witamy

PYTANIA I ODPOWIEDZI

CZY NA STRONIE JESTEM ANONIMOWY/ANONIMOWA?

Tak. Zachowujesz anonimowość zapoznając się z treściami, które są publikowane na stronie. Jeżeli zdecydujesz się podzielić swoją historią, anonimowo przekazujesz treści, które (jeżeli zechcesz) anonimowo pojawią się na stronie w zakładce "Wasze historie". Formularze, za pośrednictwem których przekazujesz swoje świadectwo, nie zbierają żadnych danych i nie wymagają zalogowania.

GDZIE WYSYŁAM MOJĄ HISTORIĘ? CO SIĘ Z NIĄ STANIE?

Historie wysyłane są do psycholog mgr Joanny Ruczaj, doktorantki w Instytucie Psychologii UJ. 
Jeżeli chcesz, Twoja (anonimowo przekazana) historia pojawi się na tej stronie w zakładce "Historie" -> "Wasze historie".
Wybrane wątki i myśli z anonimowych wiadomości będą omówione w powstającej pracy doktorskiej, której celem jest wspieranie osób przeżywających żałobę po samobójczej śmierci bliskiej osoby.

CZY MUSZĘ OPOWIEDZIEĆ SWOJĄ HISTORIĘ?

Nie. Intencją strony jest stworzenie miejsca do spotkania. Do Ciebie należy decyzja czy/ w jaki sposób chcesz  w nim uczestniczyć. Szukasz świadectwa innych osób? Poszukujesz wsparcia? Informacji? Odpowiedzi na dręczące pytania? 
Strona umożliwia podzielenie się swoim doświadczeniem - niekiedy świadectwo pozwala uporządkować własne przeżycie, ale decyzja należy do Ciebie i zależy od Twoich potrzeb.

F&Q: FAQ
Kopiowanie w dół

TWOJE PYTANIE

Jeżeli chcesz zadać pytanie dotyczące strony lub projektu realizowanego w Instytucie Psychologii UJ. Zapraszam do kontaktu.

adres e-mail: pozostawieni.com@gmail.com

lub zamieszczając pytanie w poniższym polu

Pamiętaj, aby po ukończeniu wiadomości kliknąć "Wyślij"

Dziękujemy za przesłanie!

F&Q: Formularz opinii
bottom of page